Találatok száma: 11


Planet PLANET 1.25 Gbps SFP Module, Multimode

Planet PLANET 1.25 Gbps SFP Module, Multimode

LC Duplex Connector, 1310nm, up to 2km
Garancia: 12 hónap
10 598 Ft (nettó)
13 460 Ft
Planet PLANET 1.25 Gbps SFP Module, Multimode, Industrial

Planet PLANET 1.25 Gbps SFP Module, Multimode, Industrial

LC Duplex Connector, 850nm, up to 550m
Garancia: 12 hónap
11 921 Ft (nettó)
15 140 Ft
Planet PLANET Gigabit Ethernet PoE+ Injector, 802.3at

Planet PLANET Gigabit Ethernet PoE+ Injector, 802.3at

Power Pins:4/5(+),7/8(-), 30W
Garancia: 12 hónap
14 874 Ft (nettó)
18 890 Ft
Planet PLANET IEEE802.3at High Power PoE

Planet PLANET IEEE802.3at High Power PoE

+ Fast Ethernet Injector - 30W (All-in-one Pack)
Garancia: 12 hónap
17 197 Ft (nettó)
21 840 Ft
Planet PLANET Gigabit Ethernet Media Converter, SFP

Planet PLANET Gigabit Ethernet Media Converter, SFP

SFP Open Slot, without SFP module
Garancia: 12 hónap
19 866 Ft (nettó)
25 230 Ft
Planet PLANET L2 Gigabit Ethernet Media Converter, SFP

Planet PLANET L2 Gigabit Ethernet Media Converter, SFP

SFP Open Slot, without SFP module
Garancia: 12 hónap
25 386 Ft (nettó)
32 240 Ft
Planet PLANET Gigabit Ethernet PoE+ Injector Hub, 802.3at

Planet PLANET Gigabit Ethernet PoE+ Injector Hub, 802.3at

4-port, Power Pins:4/5(+),7/8(-), 120W
Garancia: 12 hónap
40 244 Ft (nettó)
51 110 Ft
Planet PLANET Industrial Gigabit Ethernet Media Converter

Planet PLANET Industrial Gigabit Ethernet Media Converter

SFP Open Slot, without SFP Module
Garancia: 12 hónap
40 480 Ft (nettó)
51 410 Ft
Planet PLANET Industrial managed PoE Gigabit Media Conv.

Planet PLANET Industrial managed PoE Gigabit Media Conv.

SFP Open Slot, without SFP Module, PSE, 802.3at
Garancia: 12 hónap
60 898 Ft (nettó)
77 340 Ft
Planet PLANET Industrial Din-Rail Power Supply

Planet PLANET Industrial Din-Rail Power Supply

480W, 48V, DC Single Output
Garancia: Jogszabály szerint
87 315 Ft (nettó)
110 890 Ft
Planet PLANET Gigabit Ethernet PoE+ Injector Hub, 802.3at

Planet PLANET Gigabit Ethernet PoE+ Injector Hub, 802.3at

12-port, Power Pins:4/5(+),7/8(-), 360W
Garancia: Jogszabály szerint
163 039 Ft (nettó)
207 060 Ft
^