Találatok száma: 15


Mikrotik QM-X Quickmount

Mikrotik QM-X Quickmount

Garancia: 12 hónap
795 Ft (nettó)
1 010 Ft
Mikrotik RouterBoard Quick Mount Pro

Mikrotik RouterBoard Quick Mount Pro

Garancia: 12 hónap
1 835 Ft (nettó)
2 330 Ft
Mikrotik U.fl to SMA Female pigtail for LTE cards

Mikrotik U.fl to SMA Female pigtail for LTE cards

Garancia: 24 hónap
2 189 Ft (nettó)
2 780 Ft
Mikrotik 18POW 24V 0.8A Power adapter

Mikrotik 18POW 24V 0.8A Power adapter

Garancia: 12 hónap
2 197 Ft (nettó)
2 790 Ft
Mikrotik RouterBoard ACGPSA GPS antenna SMA csatlakozással

Mikrotik RouterBoard ACGPSA GPS antenna SMA csatlakozással

Garancia: Jogszabály szerint
2 213 Ft (nettó)
2 810 Ft
Mikrotik 24HPOW 24V 1,6A Power Supply adapter Black

Mikrotik 24HPOW 24V 1,6A Power Supply adapter Black

Garancia: 12 hónap
4 488 Ft (nettó)
5 700 Ft
Mikrotik RouterBoard S-85DLC05D SFP modul

Mikrotik RouterBoard S-85DLC05D SFP modul

Garancia: 60 hónap
4 591 Ft (nettó)
5 830 Ft
Mikrotik S-RJ01 RJ45 SFP 10/100/1000M copper module

Mikrotik S-RJ01 RJ45 SFP 10/100/1000M copper module

Garancia: 12 hónap
7 882 Ft (nettó)
10 010 Ft
Mikrotik RouterBoard SXTsq Lite2

Mikrotik RouterBoard SXTsq Lite2

Garancia: 24 hónap
12 150 Ft (nettó)
15 430 Ft
Mikrotik 48V2A96W 48 V 2 A 96 W power supply with plug

Mikrotik 48V2A96W 48 V 2 A 96 W power supply with plug

Garancia: 24 hónap
12 307 Ft (nettó)
15 630 Ft
Mikrotik Q+85MP01D 40 Gbps 850nm optical QSFP+ module

Mikrotik Q+85MP01D 40 Gbps 850nm optical QSFP+ module

Garancia: 24 hónap
15 874 Ft (nettó)
20 160 Ft
Mikrotik PL7510Gi PWR-LINE Pro 1xGbE PoE

Mikrotik PL7510Gi PWR-LINE Pro 1xGbE PoE

Garancia: 12 hónap
16 024 Ft (nettó)
20 350 Ft
Mikrotik RouterBoard S+85DLC03D SFP+ modul

Mikrotik RouterBoard S+85DLC03D SFP+ modul

Garancia: 12 hónap
16 268 Ft (nettó)
20 660 Ft
Mikrotik RouterBoard SXTsq 5 AC

Mikrotik RouterBoard SXTsq 5 AC

Garancia: 24 hónap
17 055 Ft (nettó)
21 660 Ft
Mikrotik mANTBox 2 12s

Mikrotik mANTBox 2 12s

Garancia: 12 hónap
31 465 Ft (nettó)
39 960 Ft
^