Találatok száma: 9


Mikrotik RouterBoard ACGPSA GPS antenna SMA csatlakozással

Mikrotik RouterBoard ACGPSA GPS antenna SMA csatlakozással

Garancia: Nincs
2 181 Ft (nettó)
2 770 Ft
Mikrotik RouterBoard Quick Mount Pro

Mikrotik RouterBoard Quick Mount Pro

Garancia: 12 hónap
2 291 Ft (nettó)
2 910 Ft
Mikrotik 18POW 24V 0.8A Power adapter

Mikrotik 18POW 24V 0.8A Power adapter

Garancia: 12 hónap
2 488 Ft (nettó)
3 160 Ft
Mikrotik 24HPOW 24V 1,6A Power Supply adapter Black

Mikrotik 24HPOW 24V 1,6A Power Supply adapter Black

Garancia: 12 hónap
5 063 Ft (nettó)
6 430 Ft
Mikrotik RouterBoard S-85DLC05D SFP modul

Mikrotik RouterBoard S-85DLC05D SFP modul

Garancia: 60 hónap
5 063 Ft (nettó)
6 430 Ft
Mikrotik S-RJ01 RJ45 SFP 10/100/1000M copper module

Mikrotik S-RJ01 RJ45 SFP 10/100/1000M copper module

Garancia: 12 hónap
8 402 Ft (nettó)
10 670 Ft
Mikrotik PL7510Gi PWR-LINE Pro 1xGbE PoE

Mikrotik PL7510Gi PWR-LINE Pro 1xGbE PoE

Garancia: 12 hónap
18 496 Ft (nettó)
23 490 Ft
Mikrotik RouterBoard SXTsq 5 AC

Mikrotik RouterBoard SXTsq 5 AC

Garancia: 24 hónap
19 197 Ft (nettó)
24 380 Ft
Mikrotik S-3553LC20D Two SFP (1.25G) module kit single mode

Mikrotik S-3553LC20D Two SFP (1.25G) module kit single mode

Garancia: 12 hónap
20 701 Ft (nettó)
26 290 Ft
^